Dąbki - noclegi nad morzem

strona główna reklama w serwisie statystyki warto zobaczyć

Polecamy:

OW Słońce - wymarzone miejsce na rodzinne wakacje nad morzem. Ciekawe położenie na tle lasu , 120 m. od centrum i drogi, 300m. od jeziora i 390 m. od morza, zapewnia ciszę i spokój a zarazem bliskość wszystkich atrakcji turystycznych.
Bursztyn - obiekt znajduje się w cichym i ustronnym miejscu około 600 m od morza. Na ternie znajduje się bezpieczny parking.

Noclegi nad morzem:

Łeba kurort, w którym nie sposób się nudzić. Organizowane są tu różne imprezy sportowe, festyny i koncerty.

Darłówko - typowo turystyczna część Darłowa z licznymi noclegami.

Rewal jeden z najmodniejszych kurortów nadmorskich w Polsce. Największymi atutami Rewala są krystaliczna woda i szeroka plaża. 
 

Dąbki informacje:

Dąbki – to jedno z najczystrzych miejsc na polskim wybrzeżu. Znajduje się 8 km od Darłowa i 30 km od Koszalina. Dąbki położone nad morzem i jeziorem posiadają znakomity mikroklimat (liczne sanatoria i domy uzdrowiskowe). Dąbki są wspaniałą bazą sportów wodnych, wędkarstwa, turystyki rowerowej oraz pieszej. Znajduje się tu przystań wodna z wypożyczalnią sprzętu wodnego, wesołe miasteczko oraz liczne punkty gastronomiczne. Można również skorzystać z położonego nieopodal ośrodka jazdy konnej, a także rejsów statkiem spacerowym.

Ciekawe strony o turystyce: